سه شنبه۱۸ اَمرداد ۱۴۰۱

جزییات خبر

دیدار اعضای ستاد حجاب و عفاف شهرستان شاهرود با مدیر منطقه شاهرود

(چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۲۶

اعضای ستاد عفاف و حجاب شهرستان شاهرود با حضور در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود با علی اکبر عربعامری مدیر منطقه دیدار و گفت و گو کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود : علی اکبر عربعامری ضمن تبریک فرا رسیدن ماه دی الحجه و پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) ، و هفته عفاف و حجاب اظهار داشت : تکلیف‌ مدار بودن ، رمز موفقیت در کارها و اعمال ما خواهد بود حتی اگر افراد دیگر هیچ توجهی به این مباحث و معانی نداشته باشند ،  ما باید به رسالت خود در این زمینه عمل کنیم.

وی تاکید کرد: گاهی اوقات با یک حرکت  می‌توانیم دل‌هایی را به سمت کار و هدف الهی جلب کنیم که این عبادت در راه خداست ، اما اگر بتوانیم و انجام ندهیم در درگاه الهی مسئول هستیم.

در این دیدار حجت‌الاسلام مرتضوی عضو ستاد عفاف و حجاب شهرستان شاهرود افزود : ستاد عفاف و حجاب از ستادهای راهبردی و نهادهایی است که در شورای انقلاب فرهنگی برای آن وظیفه تعیین شده است.  وی یکی از مشکلات عفاف و حجاب را عدم درک کافی برخی از مدیران در این حوزه دانست و تصریح کرد : مشکل دیگر عدم اعتماد به مباحث مطرح شده از سوی متخصصان عرصه عفاف و حجاب است.

در ادامه ، سرگرد پاسدار اسماعیلی فرمانده بسیج ادارات شهرستان شاهرود گفت : باید از ظرفیت بسیج برای رفع مشکل بی‌حجابی در شهرستان استفاده شود.  وی با تاکید بر لزوم حفظ بافت مذهبی و سنتی شاهرود عنوان کرد: در کنار تمام ظرفیت‌های گفته شده از جمله ظرفیت مردمی ، حوزه ، بسیج و.. برای رفع این مشکل هیچگاه نباید از جایگاه حاکمیت غافل شویم.

در پایان این مراسم از همکارانی که در راستای عفاف و حجاب فعالیت های بسزایی داشته اند ، تجلیل و تکریم بعمل آمد.


عفاف و حجاب
عفاف و حجاب .

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.