شنبه۲ اَمرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

85 درصد جایگاه های CNG در منطقه شاهرود استاندارد سازی شد

(دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از استاندارد سازی 85 درصد جایگاه های CNG در استان سمنان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود علی اکبر عربعامری گفت: در راستای تحقق حقوق شهروندی ، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، توجه به مقررات ایمنی و رعایت معیار‌های اداره استاندارد ، ۸۵ درصد جایگاه‌های CNG در استان در سه ماهه اول امسال استاندارد سازی شده و ۱۵ درصد نیز در حال اجرای آن هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود به فعال بودن ۲۵۶ نازل در جایگاه‌های سی ان جی استان اشاره کرد و یادآور شد : کالیبراسیون دیسپنسر‌های همه ۴۲ باب جایگاه استان انجام و گواهینامه سلامت از اداره استاندارد دریافت شده است .

عربعامری با بیان اینکه وضعیت جایگاه های استان از لحاظ  استاندارد سازی مطلوب است افزود: برای تأمین ایمنی و حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از بروز حوادث غیرقابل پیش‌بینی، یک باب جایگاه به علت عدم رعایت الزامات استاندارد‌های ایمنی و فنی، از مدار خارج و نسبت به قطع گاز این جایگاه‌ها اقدام شد.

عربعامری با اشاره به فعالیت ۸ باب تاسیسات گاز مایع در استان گفت: استاندارد سازی این تاسیسات در دستور کار قرار دارد و با جایگاه‌هایی که اقدام به رعایت استاندارد نکنند، برخورد خواهد شد .

در حال حاضر ۴۳ باب جایگاه سی ان جی و ۷۸ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در منطقه شاهرود به هموطنان عزیز خدمات ارائه می دهند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.