جزییات خبر

تداوم سوخت رسانی زمستانی در استان سمنان

(شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۲۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت : سوخت رسانی زمستانی با ذخیره کافی در انبارهای منطقه بدون مشکل انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود ، علی اکبر عربعامری  با اشاره به وضعیت جوی و بارش باران و برف خصوصا در شبانه روز گذشته و ادامه مستمر برودت هوا گفت : با اهتمام به برنامه‌ریزی های انجام شده و آمادگی قبلی، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌ها به ویژه در مناطق سرد و صعب العبور استان  به طور مطلوب در حال اجراست . 

عربعامری با بیان اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، افزود :  با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی برای افت دمای هوا و نیز احتمال وقوع بارش‌های شدید ، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای سوخت‌رسانی در وضعیت جوی پیش رو آمادگی کامل دارد و خوشبختانه هیچ کمبودی در موجودی ذخیره‌سازی‌های فرآورده وجود ندارد .

وی  افزود : با عنایت به  اینکه  رسالت و ماهیت این شرکت خدمت رسانی به مردم و تامین سوخت بخشهای مختلف حمل و نقل، خدماتی ، تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی ، اصناف و نیروگاه ها محسوب میشود  فعالیت آن  در تمامی ایام  تعطیل و غیر تعطیل و شرایط های مختلف جوی  ادامه دارد و تعطیل بردار نیست .

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟