جزییات خبر

2700 خودرو عمومی در سطح استان سمنان به صورت رایگان دوگانه‌سوز شدند

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۰۷:۵۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت : با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از ابتدای شروع طرح در مرداد ماه سال جاری تا کنون 2700 دستگاه خودرو عمومی در پنج کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود  علی اکبر عربعامری  افزود: از مجموع 3400 خودرو ثبت نام شده در سامانه ‌، تعداد 2700  خودرو به‌صورت رایگان در سطح استان سمنان دوگانه‌سوز و مابقی نیز در حال انجام است .  

وی تصریح کرد: مالکان خودروهای عمومی (وانت‌بار و تاکسی) می‌توانند با مراجعه به آدرس   GCR.NIOPDC.IR  نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود با بیان اینکه هم‌اکنون در فاز نخست اجرای این طرح هستیم ، تأکید کرد: فاز دوم این طرح شامل دوگانه‌سوز کردن خودروهای مسافربر شخصی (اسنپ، تپسی و ...) و آژانس‌های زیر پوشش نظارتی وزارت کشور یا شهرداری‌ها می‌ باشد ، که امیدواریم از هفته آینده وارد این فاز شویم.

عربعامری خاطر نشان کرد : در حال حاضر از پنج  کارگاهی که به این امر اختصاص داده شده است ، شامل  سه کارگاه در سمنان و دو کارگاه در شاهرود ، همگی فعال و آماده خدمت رسانی می باشند .

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟