جزییات خبر

افتتاح هفتادو دومین جایگاه عرضه سوخت در استان سمنان

(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از افتتاح هفتادو دومین محل عرضه سوخت به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و با حضور دکتر علیرضاآشناگر استاندارسمنان ، مهندس منصور کیایی مدیر کل حمل ونقل راه داری و جاده ای استان ، حسن اسلامی راد مدیر کل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری سمنان، فرماندار مهدی شهر و هیئت همراه در استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود، دکتر علی اکبر عربعامری  با اشاره به افتتاح جایگاه افزا در ناحیه سمنان گفت : جایگاه افزا در قالب مجتمع خدماتی رفاهی و در زمینی به مساحت 15000 متر مربع که 1600 متر مربع آن مختص جایگاه  و با سرمایه گذاری معادل بیست و چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط بخش خصوصی در سه راهی فولاد محله شهرستان مهدی شهر واقع شده است.

عربعامری ابراز داشت : این جایگاه دارای یک سکوی بنزین دو نازله و یک سکوی نفتگاز دو نازله و  دو مخزن ذخیره فرآورده با ظرفیت مجموع نود و شش هزار لیترمی باشد که همزمان برای حدود شش نفر بصورت مستقیم زمینه اشتغالزایی فراهم شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود افزود :  هفتادو دو باب محل عرضه  بنزین و نفتگاز در سطح استان سمنان ، به صورت شبانه روزی به هم استانی ها، مسافرین و زائرین حرم مطهر رضوی (ع) خدمت رسانی می نمایند و این منطقه نیز با نظارت های مستمر بر روند فعالیت این جایگاه ها ، سعی می نمایند رضایت مندی حداکثری در ارائه خدمات سوختی به مردم را فراهم آورد.

ضمنا مردم شریف می توانند در صورت مشاهده تخلف از سوی مراکز توزیع فرآورده های نفتی یا بروز مشکل در ارائه خدمات سوختی با سامانه شکایات مردمی به شماره 09627 و تلفن کشیک مرکز منطقه به شماره 32333180-023 تماس حاصل نمایند تا در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع نواقص اقدام شود.
افتتاح جایگاه افزا
افتتاح جایگاه افزا
افتتاح جایگاه افزا

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟