جزییات خبر

بازدید کار گروه انرژی استان سمنان از انبار نفت منطقه شاهرود

(شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۱۵

اعضای کارگروه انرژی استان از زیر ساختها و پروژه های پدافند غیر عامل انبار نفت شاهرود بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود : ایرج کارخایی مدیر کل پدافند غیر عامل و مهندس صباغ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای  و رئیس کار گروه انرژی استان  به همراه هیئت همراه از زیر ساختها و پروژه های انجام شده پدافند غیر عامل انبار نفت شهید نصرتی شاهرود بازدید به عمل آوردند.

دکتر علی اکبر عربعامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به شرایط سوختگیری و وجود خطرات کار عملیاتی ، برنامه ریزی و کسب آمادگیهای لازم برای مواجه با این شرایط خصوصا شرایط بحرانی را لازمه کار منطقه دانست و از ماموریت اصلی شرکت از جمله تأمین ، حمل و ارسال ، ذخیره سازی و توزیع سوخت به عنوان یک امر دائمی و راهبردی یاد نمود.

عربعامری ضمن بیان گزارشات لازم در مورد آمار مصرفی فرآورده های نفتی و  همچنین میزان مصرف CNG  در استان ، مواردی مانند تعیین تکلیف جایگاه شرکتی سمنان و تغییر کاربری آن به پارکینگ نفتکشها ، حفاظت الکترونیک انبارها ، تجدید نظر در رتبه بندی مراکز ثقل شرکت را از اهم موارد مورد بحث و گفتگو اعلام کرد و بر نظارت و کنترل بهینه و همچنین بهبود مستمراقدامات از سوی منطقه تاکید نمود.

در ادامه ایرج کارخایی ضمن ایراد بیاناتی از اقدامات بی بدلیل شرکت ملی پخش منطقه شاهرود در راستای ارتقاء ضریب بازدارندگی و مصونیت پذیری  قدردانی نمود و تاکید کرد که ارگانهای دولتی باید این رویه و خط مشی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

همچنین مهندس صباغ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان از روند اجرایی شدن مصوبات کارگروه انرژی در سطح منطقه شاهرود ابراز رضایت نمود و گزارشی از اقدامات گذشته شرکت در این  خصوص ارائه داد.

در پایان طی احکام جداگانه ای از سوی معاون سیاسی و امنیتی استانداری و مدیر کل بحران استان ، مدیر منطقه شاهرود به عنوان عضو کار گروه پدافند غیر عامل استان و کار گروه انرژی منصوب گردید.
بازدید کار گروه انرژی از انبار
بازدید کار گروه انرژی از انبار

 

 

 

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟