جزییات خبر

تاکید برآمادگی مجاری عرضه جهت ارائه بنزین با کارت شخصی

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۰۷

دکتر حسین عبدلی معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود بر آمادگی جایگاههای استان برای ارائه بنزین با کارت شخصی تا بیستم مرداد تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود ،جلسه هم اندیشی  به منظور حفظ و آمادگی مجاری عرضه در ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان و مسافرین و زائرین حرم مطهر رضوی و طرح استفاده از کارتهای سوخت شخصی با حضور مدیر منطقه ، معاون بازرگانی ، رئیس HSE ، رئیس سامانه هوشمند سوخت و جایگاه داران سطح استان سمنان در محل سالن آمفی تئاتر منطقه برگزار شد.

حسین عبدلی با توجه به برنامه های شرکت در خصوص توزیع فرآورده های نفتی و تصمیمات ستاد سوخت کشور گفت : مجاری عرضه می بایست از بیستم مرداد ماه آمادگی لازم جهت عرضه بنزین با کارت شخصی آزاد را داشته باشند که این امر با برگزاری جلسات توجیهی ویژه کارکنان شاغل در مجاری عرضه سوخت محقق می گردد.

وی تاکید کرد که جایگاه داران با اطمینان از نصب پوستر و توصیه  به سوختگیری با کارت شخصی به مراجعین و حفظ شرایط عادی و مطمئن ، نسبت به تامین بموقع فرآورده برای عرضه در جایگاه با رعایت حقوق مشتری، اقدامات لازم رادر دستور کار خود قرار دهند و از انجام به موقع تعمیرات و رفع نواقص در جایگاهها حصول اطمینان حاصل نمایند.

 عبدلی افزود: ما به عنوان یک دستگاه خدمت رسان موظف به رعایت حقوق شهروندی و ارایه خدمات مطلوب به مشتریان در امر سوخت رسانی هستیم که اهتمام لازم را در راستای تحقق اهداف شرکت و حقوق شهروندی خواهند داشت تا شاهد جلب رضایت حداکثری باشیم.

در پایان مسئولین ستادی و عملیاتی حاضر در جلسه ضمن پاسخگویی به سؤالات نمایندگان و مالکان جایگاههای عرضه سوخت و رفع دغدغه های مالکین این جایگاهها ، به ارائه توضیحات و تبادل نظر با حاضرین در جلسه پرداختند.


جلسه با جایگاهداران
جلسه با جایگاهداران

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟