جزییات خبر

معرفی مدیر جدید منطقه شاهرود

(شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۵۰

علی اکبر عرب عامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود طی مراسمی در حضور مهندس آشناگر استاندار سمنان، فرازمند مدیر عملیات و امیری مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود در این مراسم مهندس فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش کفت:  وظـیفه ایـن منطقه دریافت و نگهداری و ارسال فرآورده های نفتی به مصرف کنندگان عمده و جزء از طریق ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی در اقصی نقاط استان سمنان و بعضاً استانهای همجوار است.

وی در ادامه اظهار کرد: این منطقه دارای ۴ ناحیه مرکزی (شاهرود) ،سمنان ،دامغان وگرمسار است و با توجه به حد فاصل میان تهران و مشهد و تقاطع در مسیرهای استانهای تهران ،مازندران ، خراسان رضوی ،خراسان جنوبی و گلستان در عرصه های سوخترسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به عنوان پل ارتباطی استراتژیک ما بین مناطق پخش فرآورده های نفتی تهران اصفهان تربت حیدریه سبزوار مشهدمقدس گلستان و ساری عمل می نماید و تردد وسایط نقلیه سبک و سنگین در این منطقه با عنایت به جاده ترانزیت و زیارتی  - سیاحتی زیاد بوده و مصرف بنزین و نفتگاز در بخش حمل ونقل از حجم بالایی برخوردار است.

فرازمند افزود: اتصال انبار نفت منطقه به خطوط لوله و مخابرات شمالشرق کشور با توجه به حجم عملیات، موقعیت ارتباطی منطقه را از نظر شاخص های عملیاتی و خدماتی پر اهمیت نموده است .

مدیر عملیات شرکت ملی پخش در ادامه خاطر نشان کرد: این منطقه با توجه به امکانات بالقوه (فعالیتهای کشاورزی و صنعتی )  نیز می تواند بعنوان مبداء تأمین فرآورده های نفتی در مواقع ضروری و در ظرفیت های بالا مورد توجه و بهره برداری قرار گیرد .


دیدار مهندس فرازمند با استاندار
دیدار مهندس فرازمند با استاندار

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟