جزییات خبر

پخش مجموعه ای صبور ، بی پیرایه ، فروتن و متواضع

(شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۴۵

مهندس فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش در مراسم معارفه مدیر منطقه شاهرود به بیان خصوصیات کارکنان و مجموعه پخش در تک تک نقاط کشور اشاره کرد و این ویژگیها را مایه سربلندی ایران عزیز دانست .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود ، مهندس فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش در حضور کارکنان ، مدیران و مسئولین برخی از دستگاههای اجرایی استان سمنان و شهرستان شاهرود گفت : افرادی که در یک مجموعه موفق می شوند این موفقیت تنها ناشی از حسن تدبیر و نوع مدیریت و کوشش و تلاش خودش نمی باشد بلکه در صد عمده تر آن به همکارانی بر می گردد که همکاری می کنند و با تلاش و کوشش زمینه رشد و موفقیت را مهیا می کنند .

فرازمند با اشاره به موقعیت ویژه استان سمنان و منطقه شاهرود افزود : استان سمنان هم دارای بعد صنعتی و هم بعد کشاورزی می باشد و از نظر معنوی نیز در مسیر زائرین حرم مطهر رضوی قرار دارد که خدمت به زائرین علاوه بر مسئولیت اداری دارای یک جنبه معنوی است که این مهم نصیب مردم استان گردیده ، که باید با توجه ویژه به جایگاهها ی این مسیر سطح خدمات دهی را افزایش دهیم .

وی به حوادث نوروز و حوادث سیل اشاره کرد و از خدمات مجموعه پخش قدردانی نمود و مجموعه پخش را مجموعه ای صبور ، بی پیرایه ، فروتن و متواضع نامید که در تک تک نقاط کشور مشغول خدمت رسانی می باشند ،  و گفت :  با وجود اتفاقاتی که در کشور بوجود آمد شاهد بودیم که با حسن تدبیر ، از خود گذشتگی و با کار شبانه روزی سربلندی برای کشور و وزارت نفت به ارمغان می آورند  که حتی رئیس جمهور به صورت ویژه از تلاشها و کوششهای این نهاد سربلند قدردانی نمود و این تقدیر نشان از تلاش و بردباری همه عوامل است .

فرازمند با اشاره به ایام نوروز و افزایش چند برابری حجم ترددها و یا حتی اتفاقات مربوط به سهمیه بندی بنزین و افزایش دو تا سه برابری حجم مصرف ادامه داد : با نبوغ شما، تواضع شما ، دانش شما مردان وزنان مدیریت بحرانها ، همانند زمان جنگ رضایت برای مردم ما ارمغان داشتید ، در بحث سیل و زمانیکه مردم به  دلیل عدم تردد زمینی و پرواز بالگرد ، احتیاج به سوخت جهت گرما داشتند وظایف خود را به خوبی انجام دادید . امروز به دلیل محدودیتهای اقتصادی از مسئولیتهای ما نه تنها کاسته نمیشود بلکه افزده تر نیز می گردد ، اینک به دلیل اختلاف قیمت سوخت در کشور با قیمت جهانی آن انگیزه سوداگری و قاچاق بیش ازپبش نمود پیدا میکند و با توجه به افزایش قیمت ارز استانهای مرزی و کشورهای همسایه  طالب و خریدار فرآورده به قیمت بالاتری می باشند بنابراین در مرزهای ایران زمینه قاچاق بسیار بیشتر از گذشته می باشد. فرآورده های نفتی سرمایه ملی است و شما به خوبی علی رغم این تنگناها و افزایش مسئولیتها ازین سرمایه ملی به خوب محافظت می کنید .

مهندس فرازمند از کلیه ارگانها و نهادهای مختلف از جمله نیروی انتظامی ، اداره اطلاعات و.. که مبارزه با پدیده قاچاق همراه شرکت ملی پخش هستند قدردانی نمود  و از زحمات و تلاشهای آقایان سبحان رجب پور در  مدت 5 سال و سید محمود طاهری درمدت 4 ماه خدمت تشکر کرد و برای دکتر علی اکبر عربعامری در پست جدید ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
مهندس فرازمند
مهندس فرازمند


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟