جزییات خبر

نیروی انسانی سرمایه انسانی

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۲:۲۰

دکتر امیری مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از نیروی انسانی به عنوان سرمایه انسانی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود دکتر امیری در مراسم تکریم و معارفه مدیران منطقه شاهرود درحضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان سمنان و شهرستان با اشاره به جمله ای از امام صادق (ع) که (( هر کس که انسانی را بسازد و هدایت کند گویی که جامعه ای را زنده کرده است )) گفت : طبیعتاً یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به ان پرداخت ، بحث تکریم انسان است و امیداوریم که همه ما دراین جهت حرکت کنیم .

وی بیان کرد : باید به ارزش انسان و تکریم انسان جدی فکر کنیم و با تکریم تک تک کارکنان و بر اساس تعهد و تخصص و اخلاق حرفه ای و شخصیت کاری به آنها مسئولیتی در جهت پیشبرد اهداف کاری بدهیم ، بنابراین نیروی انسانی می بایست به معنای واقعی آموزش داده شود که بتواند خودرا با هر مشکل و هر گونه تغییری آماده کند . ایشان با اشاره به حوادث طبیعی ابتدای امسال افزود : با حضور نیروهای بسیار پر تلاش و متخصص شرکت ملی پخش مشکلات رفع گردید و هیچ گونه شکوه ای از عدم حضور نیروهای پرتوان پخش بیان نشدکه با توجه به تعداد پروازهای روزانه  بجاست در بحث تامین سوخت و تامین نیروی انسانی از درایت مسئولین پخش قدردانی کنیم .

دکتر امیری در ادامه گفت : چرا از نیروی انسانی امروز به عنوان سرمایه انسانی یاد می شود ؟ به خاطر اینکه سرمایه انسانی در رشداقتصادی کشور نقش بسیار والایی دارد. رشد اقتصادی یعنی اینکه بتوانیم تولید و خدمات را در هر سال افزایش بدهیم  که این مدیون نیروی انسانی است . امیری به قانون بازده نزولی اشاره کرد و افزود :  تمام سرمایه های ( فیزیکی ، طبیعی ، تکنولوژیکی ) رو به کاهش می رود و تنها سرمایه ای که با کسب دانش و تجربه افزایش پیدا می کند نیروی انسانی است . نیروی انسانی است که با کسب تجربه و تحصیل آکادمیک با سرریز دانش منجر به خلاقیت ، کارآفرینی می شود که پیگیری این موضوع بسیار جدی درشرکت مدنظرمی باشد و از همکاران تقاضا می شود بحث آموزش را جدی بگیرند ، تا بتوانیم خود در برابر هر نوع مشکل و هر نوع پیچیدگی سازمانی تجهیز نماییم . دریکسال گذشته بحث های ارتقاء سطح خدماتی شرکت و بحثهای رفاهی و بحثهای آموزشی را در نظر گرفتیم و بصورت جدی برنامه هایی را مد نظر داریم . با توجه به شرایط خاص کشور و محدودیت از نظر امکانات همه عزیزان تلاش کنند این شرایطی که بر اثر تحریمهای ناجوانمردانه بوجود آمده را با همت و تلاش پشت سرگذاشته شود ، و با بهره گیری از فنآوریها و مهارتهای روز و آموزش نیروها فرآیندهای کاری را پشت سر بگذاریم و با شناخت چالشهای شرکت راهکارهایی را براساس آنها ارائه دهیم .


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟