جزییات خبر

برگزاری مراسم روز کارگر و بزرگداشت روز معلم

(چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۱۸

به مناسبت فرا رسیدن یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه مراسم روز کارگر و روز معلم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود : همزمان با فرا رسیدن روز کارگر و به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ معلم و هفته آموزش ، مراسمی با حضور کارکنان در محل نماز خانه ستاد برگزار گردید.

سید محمود طاهری سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت : رونق کسب و کار موجب رفع مشکل اشتغال می شود . و اصلی ترین حامی از تولیدات ملی، مصرف کننده است که جوامع میتوانند با تکیه بر سرمایه های اجتماعی و فکری  به اهداف خود برسند .

طاهری افزود : روز کارگر فرصتی برای تجلیل از خدمات ارزشمند کسانی است که با تلاش خود چرخ های اقتصادی را به گردش درآورده اند و از زحمات کلیه کارکنان فنی و عملیاتی که در تمامی طول سال و بصورت شبانه روزی،آماده خدمت رسانی در جهت رفاه و آسایش مردم عزیز کشورمان،خصوصا هم استانیهای گرامی در تلاشند قدر دانی نمود.

وی همچنین روز معلم را یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای دانست که در طول تاریخ و در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند و افزود :  معلمان به نوعی با تمامی مردم به هر شکلی در ارتباط هستند پس همه اقشار در تمام طول سال باید قدردان زحمات این عزیزان باشند و نسبت به فعالیت‌های آن اهمیت قائل شوند . طاهری معلمی را حرفه ای دانست که علاوه بربهره گیری از ذوق و هنر، با آموزشهای صحیح باعث توانمندی نسل آینده در همه ابعاد زندگی و اجتماع می گردد، که  اگر جامعه ای  بخواهد در مسیر توسعه حرکت  کندحتما باید از مسیر آموزش و پرورش عبورکند . 

    در پایان مراسم ازتعدادی از کارگران برگزیده منطقه و همچنین اساتید ( کارکنان ستادی و عملیاتی ) که بصورت پاره وقت در موسسات آموزش عالی مشغول به تدریس می باشند ، با ارائه تندیس و شاخه های گل و هدیه تقدیر به عمل آمد.
روز کارگر و معلم
روز کارگر و معلم
روز کارگر و معلم

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما: 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود
شاهرود خیابان نفت

صندوق پستی :  
کد پستی :    3617783164
شماره تلفن:  32332048                
شماره نمابر:  32337572
سرویس پیام گیر: 3000880011
نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟